להיות אומנית של שפה, זה כל הסיפור


היי, אני יעל שפיר גריבי ואני אומנית של הקשבה, אני מקשיבה לאיך אנשים מדברים יותר מאשר למה שהם אומרים

 מה זה אומר?

כשאתם מחליטים מה אתם אומרים, זה המודע שבוחר ביחד איתכם את הנושא אתם אינכם יכולים להחליט איך תדברו על הנושא, התת מודע בוחר באופן אינטואיטיבי את המילים, לזה אני מקשיבה ושומעת את התת מודע שלכם.

וזה מייצר הבדל עצום...

 למה זה חשוב?

כי התת מודע הוא שמנהל אתכם בחיי היום יום וכל פעולה, גם הקטנה ביותר מושפעת ממנו גם הפרשנות שלכם את המציאות, גם התגובות שלכם וגם הדיבור (החיצוני והפנימי) שלכם...

היתרון הגדול בשיטה הטיפולית שפיתחתי הוא שהיא במיוחד עבור אנשים שמתקשים להבין את עצמם או סביבתם ולמרות ניסיונות חוזרים ונשנים עדיין מתקשים לייצר מציאות חדשה בחיים שלהם.

האני מאמין שלי

אנשים שלומדים איך להשתמש בכוח המחשבה שלהם הופכים למאושרים יותר, לכל אדם יש את כל היכולות לפתח את כוח המחשבה וכך ליצור מציאות של שפע והצלחה...

איך אני יודעת?

כי זה המסע שבראש ובראשונה אני עצמי עשיתי למעלה מעשרים שנה אני מלווה אנשים בצמתים גורליים בחייהם. הרבה שנים הייתי קצינת נפגעים בצה"ל, ליוויתי אבדנים מאד מקרוב כשהשתחררתי נולד החזון ללוות נשים וזוגות בדרך להבאת ילד לעולם.

סיימתי תואר שני (בהצטיינות) בפסיכותרפיה וייעוץ עם התמחות בבי"ח פסיכיאטרי אברבאנל ובטיפול משפחתי וזוגי במכון אדלר ובמכון שינוי.

אני N.L.P Certified Trainer והכשרתי למעלה מ-800 סטודנטים בדמיון מודרך ו-N.L.P במכללת רטר

על מנת להתגבר על טראומות אישיות שאני עברתי למדתי לעומק את נושא הטראומה והוכשרתי ע"י נט"ל והפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב. הכשרתי למעלה מ-100 סטודנטים בשיטות חדשניות ופורצות דרך בטיפול בפוסטראומה.

לפני כתשע שנים חזרתי לשרת במילואים (סא"ל במילואים) וכיום אני ראש חוליית חוסן בזירת מרכז.

אני מרצה, במסגרות שונות, בית אקשטיין, פורום של מנהלים בכירים במשרד החינוך ובמכללות שונות על הקשר שבין הידע המופלא והקדום שבסיפורי התנ"ך לפריצות דרך אישיות והתפתחות אישית.

לפני כתשע שנים פיתחתי שיטת טיפול ייחודית מסוגה בעולם - הבייבלתרפיה העושה שימוש בתהליכי קריאה בסיפורי התנ"ך לריפוי ותכנות מחדש של התודעה האישית.

החזון שלי

לאפשר לאנשים להגשים משאלות באמצעות כוח האמונה.

להעניק מסגרת וירטואלית לכל מי שמבקשת ללמוד ולפתח כלים להשפעה על כוח המחשבה ופריצת התודעה ואוהבת לתת לסיפורים להשפיע על הסיפור האישי שלה.

להמשיך לפתח את "קהילה לומדת חיים" המאפשרת לחברים בה תמיכה, הקשבה, מרחב מכיל, ביטוי, הדרכה, נדיבות ואהבה בדרך להעצמה אישית.

ללמד את הקודים לחיים מלאי משמעות והגשמה כפי שבאים לידי ביטוי בשילוב שבין NLP וסיפורי התנ"ך.

כל זאת באמצעות:

קורס NLP Practitioner מבראשית

זהו קורס הסמכה לדרגת NLP Practitioner בשילוב עוצמתם של סיפורי התנ"ך.

קורס בייבלתרפיה

קורס בן 12 מפגשים להעשרת ארגז הכלים הטיפולי בכלים טיפוליים פורצי תודעה למטפלים ולמאמנים ולכל מי שרוצה לרכוש כלים ליצירת תודעה חדשה.

קורס אונליין

 מבחר קורסים להעשרה ותמיכה במטפלים ומאמנים ומי שאוהבים להתחדש בכלים לפיתוח הכישורים והכישרון לטיפולים מחוללי שינוי אמיתי.

הרצאות

בנושאים מגוונים הן בכנסים והן במפגשי העשרה בתחום של הגשמה, שיוני תודעתי ויצירת מציאות פנימית של השפעה ושפע.